Aktuality

  • Sobota 4.6. triatlon Luhačovice bude  plavecká část bez použití neoprénu. Teplota vody zůstáva 23st C

  • Triatlon Luhačovická přehrada je premierou tohoto sportu na tomhle vodním díle. V minulosti se zde jen v rámci triatlonu plavalo,ale nyní bude vše na jednom místě. Závod v objemech sprintu 750m plavání, 20km cyklistiky a 5km běhu je krajským mistrovstvím Zlínska, TITAN TRILIFE oslaví 25.výročí vzniku klubu a pořadatel by chtěl v příštím roce zařadit závod do serie ČP. Mimo hlavní závod proběhnou i závody dětí od 8-15let.
  • Voda v přehradě ukazovala 31.5.2016 23st.C a tak by se mohlo v sobotu už plavat bez neoprénu. Pořadatel zajistil uzavírku cyklistické trasy, která je ve čtyřech okruzích a svým profilem prověří výkonnost. Není zde odpočinkové místo. Běh po přehradní cestě je asfaltový vhodný i pro kolečkové brusle. Nejmenší dostanou upomínkovou medaili, všichni samozřejmě pozávodní občerstvení, ale tradicí se stane ,že namísto propagačních letáčku v igelitce najdete pravé lázeňské oplatky.


Triatlon Luhačovická přehrada 4.6.2016 hlásí připraveno. Kvalita vody výborná,čistá, její teplota naměřená v neděli 29.5.2016 ukázala uprostřed přehrady na 22 st.C a stále stoupá. Cyklistická část závodu bude uzavřená motorovému provozu, protože se bude jezdit na 5km okruhu,který svým profilem prověří cyklo kvality závodníků. Není místo,kde by se dalo odpočívat a proto nezbývá než být u toho.