Prohlášení o ochraně osobních dat

Ochrana osobních údajů Snažíme se chránit vaše soukromí. Nikdy neprodáváme vaše osobní údaje (včetně e-mailu, jména nebo demografie) žádné společnosti třetích stran. Pokud jste se rozhodli nepřijímat náš informační bulletin, nikdy vám nebudeme posílat nevyžádané e-maily. Pokud provedete platbu kreditní kartou, můžete si 100% ujistit, že vaše osobní údaje jsou v bezpečí. Během platebního procesu používáme 256 bitovou šifrovací šifrovací vrstvu (SSL), s výjimkou přepravní společnosti dodávající objednávku.
Vaši poštovní adresu a telefonní číslo sdílíme pouze s přepravní společností. Vaše informace uchováváme v našich databázích za účelem auditu, zákaznické trasy a bankovních předpisů.
Informace, které shromažďujeme od vás, se používají pouze k zpracování a odeslání objednávky. Vaše e-mailová adresa se používá pouze k poskytnutí čísla potvrzení a sledování objednávky. Vaše telefonní číslo se používá pro kontakt s Vámi v případě problému s plněním nebo doručením Vaší objednávky.
Platba 1.Credit Card ověřené (Visa, Mastercard), chránit kupující!
Pokud nebudeme schopni zpracovat vaši platební kartu, zkontrolujte, zda jste zadali správné číslo karty a datum vypršení platnosti, a zda zadané jméno a adresa fakturace odpovídají vašemu výpisu z kreditní karty. Pokud problém přetrvává, obraťte se na společnost platební karty.
2.Paypal
3.Western Union a TT
zpět